/ Новини

На що звернути увагу при покупці мотоцикла?

Покупка б/в мотоцикла – це завжди складне та відповідальне рішення. Адже кожен мотолюбитель прагне знайти собі сталевого коня в хорошому стані й за прийнятну суму. Щоб вибрати гідний варіант, необхідно розбиратися в цій техніці або ж звернутися за допомогою до професіоналів, які оцінять стан транспортного засобу. Також важливо знайти порядного продавця, який не буде приховувати недоліки продаваного мотоцикла. Щоб не наштовхнутися на підводне каміння при покупці б/в мототехніки, виділимо головні моменти, на які слід звернути увагу.

Пробіг мотоцикла

Пробіг – одна з ключових характеристик старих транспортних засобів. Вона безпосередньо впливає на знос механізмів і технічний стан в цілому. Тому, перш ніж домовлятися про купівлю мотоцикла, дізнайтеся спочатку, яку відстань він подолав за своє «життя». При цьому потрібно бути готовим до того, що багато несумлінні продавці відкручують лічильник подоланих кілометрів, щоб знизити підсумковий показник. Навіть пригнаних з США або Японії техніка може мати примусово зменшений пробіг.

Але необов’язково занижений пробіг є наслідком шахрайської діяльності. На батьківщині транспортного засобу може бути замінена приладова панель на нову. Тому слід звертати увагу на непрямі факти, такі як знос механізмів, сидіння, тумблерів та інше.

Невідповідні оголошення

При продажу старого мотоцикла в оголошенні може бути вказаний неправдивий рік випуску. Продавець навмисне додає до реальної дати три-чотири роки, щоб омолодити техніку. Найчастіше покупець, захоплений вивченням зовнішнього стану транспортного засобу, не перевіряє дану інформацію. А після підписання договору купівлі-продажу нічого вже зробити не може. З цієї ж причини не можна заздалегідь переводити продавцеві завдаток, адже якщо за фактом вам мотоцикл не підійде, то гроші можуть вже не повернути.

Продаж мототехніки індивідуальним підприємцем

В принципі, в індивідуальному підприємцеві, як в продавцеві, немає нічого поганого. Але варто пам’ятати про те, що продаж мототехніки є для нього основним засобом заробітку й поставлений ​​на потік. Тому не можна бути впевненим у хорошому стані мотоцикла, що продається. Крім того, часто ІП займаються збіркою перегнаних з-за кордону транспортних засобів по запчастинах. Набагато надійніше в такому випадку купувати мотоцикл від першого власника.

Щоб не ризикувати при купівлі вживаного транспортного засобу, краще придбати техніку китайського виробництва. Це обійдеться вам приблизно в ту ж суму, але зате ви отримаєте абсолютно новий мотоцикл високої якості за доступною ціною. На сайті нашого магазину ви знайдете великий вибір мототехніки відомого бренду «HORNET». Це сучасні квадроцикли і мотоцикли з міжнародними сертифікатами якості.

Меню