/ Новини

Яке масло використовувати для мотоцикла

Водії зі стажем по-різному ставляться до вибору масла для свого сталевого коня. Одні не особливо «заморочуються» цим питанням і заливають у свій мотоцикл ту суміш, яку їм порадив друг або продавець в салоні. Інші ж люто відстоюють продукт певного бренду, апелюючи при цьому статистикою, графіками термостійкості та іншими характеристиками.

Але якщо абстрагуватися від усіх цих суперечок і подивитися на питання нейтрально, то можна помітити, що якого б бренду масло ви не залили (однакових властивостей), мотоцикл поїде однаково. З тією ж швидкістю і, ймовірно, з рівнозначними показниками зносу деталей, що труться, тому вибір торгової марки в даному випадку – це персональне рішення кожного мотолюбителів. Тим більше, продукція всіх відомих виробників відповідає міжнародним стандартам якості.

Особливості мотоциклетної моторної оливи

Щоб зрозуміти, що таке мотоциклетне масло, і чим воно відрізняється від автомобільного, виділимо чотири типи мотоциклів:

  1. Двотактні мотоцикли. В даному виконанні зчеплення й коробка передач транспортного засобу мають незалежний від паливної системи контур.
  2. Мототехніка, в якій конструктори об’єднали двигун, коробку передач, зчеплення в єдиний блок для спрощення системи охолодження.
  3. Мотоцикли з роздільним картером. У них масло заливається у дві окремі ємності, одна з яких подає рідину для змащення зчеплення, а інша – поршневої системи.
  4. Мотоцикли з сухим зчепленням. У них масло змащує тільки поршневу систему та коробку передач.

Дана класифікація мотоциклів виконана на основі типу зчеплення, оскільки саме цей механізм найбільше залежить від виду масла, що заливається. Якщо з транспортними засобами 3 і 4 типу можна використовувати навіть автомобільне масло, то з 1 і 2 варіантами рекомендують заливати тільки мотоциклетні рідини (інакше спостерігається проковзування зчеплення).

Що стосується вибору синтетики або напівсинтетики, то навіть у виробників мотоциклів немає конкретних вимог до виду масла, що заливається. Головне, щоб продукт відповідав типу мотоцикла, необхідним параметрам і температурним режимам. Але змішувати синтетичну й напівсинтетичну рідину однозначно не рекомендується.

Щоб визначити, яке масло заливати в ваш мотоцикл, найкраще зв’язатися з регіональним дилером, який його поставив від виробника, та уточнити цей момент у нього. Наша компанія є офіційним представником відомого бренду «HORNET» в Україні, тому у вас ніколи не виникнуть проблеми зі зворотним зв’язком і професійною консультацією фахівців. Замовляючи китайську мототехніку в нашому інтернет-магазині, ви вибираєте високу якість за доступною ціною.

Меню